#۱ معرفی زمان آموزش سئوی وردپرس

ساخت تارنما بسیار سرگرم کننده می باشد . اما چه بسا بهترین وب سایت ها نیز بدون وجود ترافیک , بازدیدکننده رو به دستگاه لیزر مشتری تبدیل نمی کنن . ارتقاء ترافیک وبسایت چیزیه که درین زمان آموزشی به اون خوا هیم پرداخت .

قصد داریم سئوی سایت وردپرسی خودمون رو بهبود بدیم . دستگاه لیزر به معنای با صرفه سازی تارنما برای موتورهای جستجو دستگاه لیزر است و به‌این مفهوم میباشد که دستگاه لیزر می خوایم وبسایت رو جايگاه بندی کنیم و سکو خیر و خوبی در موتورهای جستجو به اون بدیم .


سلام , اینجانب پاتریک راوند هستم و بیش از هشت ساله که روی وب سایت خودم عمل می کنم . من نیز از همون نخستین دوست داشتم تا جایی که می تونم ترافیک وب سایت رو دستگاه لیزر افزایش بدم . وب لاگ فردی من در حال حاضر ترافیک زیادی در هفته نسبت به کل سال اول به دست میاره و بیشتر این ترافیک ناشی از باصرفه سازی سایت می باشد .

در‌این عصر آموزشی قصد دارم دو افزونه مختلف برای با صرفه سازی وبسایت دستگاه لیزر رو نشان بدم در این راستا به بعضی از تنظیماتی که بخش اعظم یاری می کند اشاره می کنم . در انتهای این دوره , دستگاه لیزر سایت شما برای موتورهای جستجو مهیا میشه و سکو بالایی کسب می کنه . اجازه بدید عمل خودمون دستگاه لیزر رو شروع کنیم &# دستگاه لیزر روتک ;